Egida
Zobacz ramówkę

Siatkówka

08.02.2024

Tłusty czwartek zazwyczaj oznacza jedzenie pączków, ale w tym roku oprócz uczty dla podniebienia, skosztować możemy siatkarskiej uczty. Drugi mecz ćwierćfinałowy Pucharu CEV rozgrywany jest w Arenie Sosnowiec. Pierwsze spotkanie wygrali Rzeszowianie wynikiem 3:0. Ekipa Michała Winiarskiego potrzebuje wyniku 3:0 lub 3:1 , by rozegrać złotego seta i w nim podjąć ostateczną bitwę o półfnały. Zapraszamy na relację set po secie, którą z sosnowieckiej areny prowadzi Bartosz Solak.

07.02.2024
7 lutego Exact Systems Hemarpol Częstochowa podejmował na HSC zespół Indykpol AZS Olsztyn. Ekipa Leszka Hudziaka znajduje się na 13 pozycji w tabeli, podczas gdy ich rywale okupują ósmą lokatę.  Zapraszamy na relację z tego meczu.