32 358-66-12
teraz gra:-
Egida
Zobacz ramówkę

Spotkanie z Joanną Zientarską oraz Łukaszem Ciechańskim już w ten piątek!

Uwielbiacie głosy Joanny Zientarskiej oraz Łukasza Ciechańskiego? Chcielibyście dowiedzieć się trochę więcej o zawodzie dziennikarza radiowego? A może chcecie posłuchać trochę o tym jak nie tracić głowy podczas występów z mikrofonem? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to bardzo dobrze się składa!

Już w najbliższy piątek, 25 października, odbędzie się spotkanie, którego głównymi gośćmi będą właśnie Joanna Zientarska z Antyradia oraz Łukasz Ciechański z Rock Radia! Ten ognisty duet podczas warsztatów zdradzi uczestnikom jak dostać pracę w radiu i nie odjechać, kiedy już usiądziemy przy mikrofonie. Opowiedzą także o historii powstania muzyki rockowej, a znając dotychczasową działalność pani Zientarskiej i pana Ciechańskiego można założyć można, że z pewnością nie będzie to kolejny nudny wykład, a rockandrollowa przejażdżka po radiowym świecie!

Spotkanie odbędzie się w Auli im. Kazimierza Popiołka umiejscowionej na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego.  Początek wykładu planowany jest na godzinę 12:00. Warto dodać, że prowadzeniem spotkania zajmie się egidowiczka oraz dziennikarka Radia Katowice - Aleksandra Siążnik.

Będzie to pierwsze spotkanie z dziennikarzami organizowane przez Uniwersytet Śląski i SSR Egida z okazji jubileuszu 50. lat działalności Radia Egida. Przed nami jeszcze wiele spotkań z ciekawymi gośćmi, więc trzymajcie rękę na pulsie!

Wstęp na wydarzenie całkowicie darmowy, zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Uniwersytet Śląski w Katowicach
Telewizja Internetowa Uniwersytetu Śląskiego
Suplement+

Radio Chat

    Napisz wiadomość