32 358-66-12
teraz gra:-
Egida
Zobacz ramówkę

Rób z nami radio, czyli rekrutacja do Egidy!

Słyszałeś kiedyś od innych, że masz przyjemny głos? A może masz pasję, o której możesz mówić godzinami?
Wpadnij do nas 15 marca i spróbuj swoich sił w rekrutacji do naszej redakcji! 
Rekrutacja do Egidy wyjątkowa okazja, aby dołączyć do naszej grupy i podzielić się swoją pasją, zdobyć warsztat reporterski oraz rozpocząć karierę w mediach studenckich. Kogo szukamy? Ludzi z charyzmą, otwartych i chętnych do działania. Nie musisz mieć doświadczenia, my je dajemy!

Jeśli słyszałeś od znajomych, że masz radiowy głos, rozpoznajesz piosenki po jednej nutce, social media nie są Ci obce lub chcesz się szkolić w zakresie realizacji dźwięku - przyjdź i stań się częścią najstarszej w Polsce studenckiej rozgłośni radiowej!

Zapraszamy studentów, uczniów szkół średnich, a nawet tych, którzy edukację już dawno mają za sobą. 

➡️ Dom Studenta nr 1, ul. Studencka 15, Katowice-Ligota

➡️ 15 marca 2019 roku,  9:00 - 16:00

➡️ Kogo szukamy? Być może Ciebie! Prowadzimy nabór do wszystkich redakcji - newsroomu, prezenterskiej, kultury i sportowej,  - dla każdego coś się znajdzie!

 Jak do nas trafić? Najprościej złapać autobus nr 12 z katowickiego dworca w kierunku "Ligota Akademiki" i dojechać do końcowej pętli - nie sposób przegapić!

 Masz wątpliwości co do dojazdu, nie możesz odwiedzić nas w tym dniu, albo chcesz dowiedzieć się więcej o radiu? Nie wahaj się pisać do nas w prywatnej wiadomości na facebooku!

 Masz znajomego, który swoim towarzystwem nie daje Ci spokoju i wolałbyś, żeby znalazł sobie zajęcie? Daj mu znać o rekrutacji do Egidy!
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Telewizja Internetowa Uniwersytetu Śląskiego
Suplement+

Radio Chat

    Napisz wiadomość