32 358-66-12
teraz gra:-
Egida
Zobacz ramówkę

Aktualności

10.04.2020
W dzisiejszym głownym wydaniu wiadomośi Radia Egida między innymi o sytuacji z wirusem, krokach prawnych  między Katowicami i TVP czy też o  Festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Wiadomości zebrał i przedstawił Marcin Kaźnica 
09.04.2020
Dziś w Wiadomościach Radia Egida, głosem Zuzanny Sułkowskiej dowiedzieliśmy się między innymi o tym jak teatry radzą sobie w obecnej sytuacji, jakie inwestycje kontynuują Katowice pomimo Covid-19 oraz o nowych i starych zakazach premiera.  
08.04.2020
Dzisiejsze główne wydanie wiadomości naszego radia w niecodziennym tonie, ale przecież - w niecodziennej sytuacji. Cztery różne rodzaje pomocy wymieniła Julia Gembczyk. 
08.04.2020
Tekst: Karolina Broda
Korekta: JG

„Podstawę naszego istnienia stanowi codzienność. A że fakt istnienia przeżywamy jako niezwykle ważny, więc ogarnia nas zdumienie, ilekroć uświadamiamy sobie, że upływa ono na drobiazgach”
07.04.2020
Tekst: Sandra Przygodzińska
Korekta: AS

Wiesław Myśliwski - polski pisarz, który swoje dzieła czerpał ze źródeł chłopskiej mowy żywej oraz doświadczeń. W jego utworach znajdziemy prawdy o ludzkim losie, przeznaczeniu, przemijalności, pamięci, miłości i sensie istnienia. Możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że jest on twórcą przywracającym wiarę w sens i wartość prawdziwej literatury. Czy jest w stanie dać nam jakieś słowa otuchy na dzisiejsze czasy?
06.04.2020
W dzisiejszym głównym wydaniu wiadomości między innymi o Uniwesytecie Ekonomicznym, który zaprasza na LIVE'a, mandatach za spędzanie czasu na świeżym powietrzu czy nowej sugestii ministra zdrowia mającej ułatwić zaprzestanie rozprzestrzeniania się COVID-19. Umyłeś rączki i zachowałeś dziś conajmniej dwa metry odstępu od innych, drogi słuchaczu? Jarek Piersiak zaprasza Cię zatem do wysłuchania zebranych przez siebie newsów.
06.04.2020
Tekst: Jarosław Piersiak

Autor w swoim ostatnim tekście dzieli się wnioskami na temat korzystania z portali randkowych. Jaką drogę przeszły i czy profile na nich ma sens? Jak wpływają na stworzenie potencjalnej relacji z osobą poznaną przez Internet?
04.04.2020
Tekst: Rafał Żylski

27. marca o godzinie 17:00 na wezwanie do walki w Hearts of Iron IV odpowiedziały cztery największe
p
olskie organizacje skupiające młode członkinie i członków oraz sympatyczki i sympatyków partii politycznych konkurujących o władzę w naszym państwie.
03.04.2020
W dzisiejszym głównym wydaniu wiadomości usłyszymy kilka rad na teamt aktualnej sytuacji epidemiologicznej oraz wspomninmy o wydarzeniach w Katowicach.
Wiadamości zebrał i przedstawił Marcin Kaźnica
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Telewizja Internetowa Uniwersytetu Śląskiego
Suplement+

Radio Chat

    Napisz wiadomość