32 358-66-12
Zobacz ramówkę
Pozostałe wiadomości:
Wiadomości Radia Egida / 11.03.2019
W dzisiejszym wydaniu wiadomości radia Egida Julia Gembczyk starała się poruszyć pare filozoficznych problemów - jeden tyczy się Imannuela Kanta, drugi kobiecej siły okiem zbuntowanej aktywistki, a trzeci sytuacji polskiej muzyki elektronicznej. Dodatkowo dowiecie się gdzie można zdobyć dziennikarskie doświadczenie (i to w przyjaznej atmosferze!), a dzięki Wojciechowi Grzegorzycy będziemy wiedzieć co nowego w świecie polskiego sportu.
10.03.2019
Piłkarska bitwa o Wiedeń coraz bliżej
Za niespełna dwa tygodnie w Wiedniu Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozpocznie eliminacje do Mistrzostw Europy 2020. Jedno jest pewne, będzie to bardzo ważne spotkanie dla naszej kadry i należy wybrać jak najlepsze ustawienie taktyczne i osobowe. Na co zdecyduje się selekcjoner Jerzy Brzęczek przekonamy się dopiero 21 marca o 20:45. Natomiast ja postaram się przedstawić skład, który moim zdaniem byłby optymalny w pierwszym meczu eliminacyjnym.
09.03.2019
Emocje sięgają "Zenitu"
Autorem tekstu jest Kamil Nowak
07.03.2019
Wiadomości Radia Egida / 07.03.2019

Renesans winyli, bieg wiosenny oraz jazz w czystej postaci. O tym w dzisiejszym wydaniu wiadomości radia Egida. Wiadomości przedstawiła Katarzyna Krysik, a informacje ze sportu przygotował Jakub Słomian.

06.03.2019
Rób z nami radio, czyli rekrutacja do Egidy!
Słyszałeś kiedyś od innych, że masz przyjemny głos? A może masz pasję, o której możesz mówić godzinami?
Wpadnij do nas 15 marca i spróbuj swoich sił w rekrutacji do naszej redakcji!
Nasze patronaty:
  • #1
  • #2
  • #3
  • #4

Słuchaj nas również na swoim urządzeniu mobilnym

Telewizja Internetowa Uniwersytetu Śląskiego
Suplement+